چیلرهای وکیوم فرمینگ

چیلر فرمینگ

اکستراکول تولید کننده انواع چیلر می باشد. دستگاه‌های شکل‌دهنده خلاء را می‌توان با استفاده از یک واحد چیلر مرکزی خنک کرد، یا هر دستگاه را می‌توان با استفاده از چیلر بسته‌بندی اختصاصی خود خنک کرد. در صورتی که چیلر نیاز به جابجایی منظم از پرس به پرس در سراسر مغازه داشته باشد، می توان از چیلرهای قابل حمل استفاده کرد. چیلرهای سبک وزن هستند و کار با آن آسان است. کنترل دمای دیجیتال ساده استاندارد هستند مگر اینکه ریزپردازنده به عنوان گزینه درخواست شود. دارای چیلرهای استاندارد در قفسه است، اما همچنین به عنوان یکی از رهبران تولید چیلر سفارشی، حضور فوق العاده ای دارد. اکثر برنامه ها به تجهیزات سفارشی نیاز دارند. همین امروز با یک مهندس خنک کننده خلاء با تجربه تماس بگیرید.

چیلرهای جاروبرقی

توضیحات برنامه:
شکل‌دهی خلاء که معمولاً به عنوان خلاء شناخته می‌شود، یک نسخه ساده‌شده از ترموفرمینگ است که به موجب آن یک ورقه پلاستیک تا دمای شکل‌دهی گرم می‌شود، روی یک قالب تک‌سطحی یا درون قالب کشیده می‌شود و با اعمال خلاء بین سطح قالب و در مقابل قالب نگه داشته می‌شود. ورق

فرآیند شکل دهی خلاء را می توان برای ساخت اکثر بسته بندی محصولات ، بدنه بلندگوها و حتی داشبورد خودرو استفاده کرد.

به طور معمول، زوایای کششی باید در طراحی روی قالب وجود داشته باشد (حداقل توصیه شده ۳ درجه)، در غیر این صورت آزادسازی پلاستیک تشکیل شده و قالب بسیار دشوار است.

دهی خلاء معمولا – اما نه همیشه – محدود به تشکیل قطعات پلاستیکی با عمق نسبتا کم است. یک ورقه نازک به صورت حفره های سفت و سخت برای دوزهای واحد داروها و برای اشیاء شل که کارته شده یا به عنوان اقلام نقطه خرید ارائه می شوند، تشکیل می شود. ورق ضخیم به اشیاء دائمی مانند تابلوهای راهنما و پوشش های محافظ تبدیل می شود.

اگر ورق شکل پذیر قبل از تماس با سطح قالب و قبل از اعمال خلاء به صورت مکانیکی یا پنوماتیکی کشیده شود، می توان قطعات نسبتاً عمیقی تشکیل داد.

مواد مناسب برای استفاده در شکل‌دهی خلاء معمولاً ترموپلاستیک‌ها هستند که رایج‌ترین و ساده‌ترین آنها ورق پلی استایرن با ضربه بالا (HIPS) است. این در اطراف یک قالب چوبی، فوم ساختاری یا قالب آلومینیومی ریخته‌گری/ماشینکاری شده قالب‌گیری می‌شود و می‌تواند تقریباً به هر شکلی باشد. شکل دهی خلاء همچنین برای مواد شفاف مانند اکریلیک مناسب است که به طور گسترده در کاربردهای هوافضا مانند سایبان PCW (پنجره کابین مسافر) برای هواپیماهای بال ثابت نظامی و “حباب” برای هواپیماهای بال دوار استفاده می شود.

این مقاله چقدر برای شما مفید بود؟
[کل: ۰ میانگین: ۰]

اشتراک گذاری در

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

13 + چهار =

خدمات اکستراکول