چیلرهای ۳ تنی – ۱۰ تنی

چیلرهای 3 تنی – 10 تنی

بررسی کامل چیلر ۳ الی ۱۰ تنی

یک کندانسور اثبات شده تا ۱۴ راندمان SEER. فن درایو مستقیم، حجم زیادی هوا را به طور یکنواخت در کل کویل کندانسور حرکت می دهد تا ظرفیت خنک کنندگی مبرد بالا باشد.
تخلیه هوای عمودی صداهای عملیاتی را به حداقل می رساند.

موتور TEFC برای حداکثر محافظت در برابر آب و هوا، گرد و غبار و خوردگی.

Rain Shield روی موتور محافظت بیشتری در برابر رطوبت ایجاد می کند.

پره های کندانسور آلومینیومی لبه دار. باله های لنس دار حداکثر قرار گرفتن سطح باله را با جریان هوا فراهم می کنند و در نتیجه انتقال حرارت عالی را به همراه دارند.

لوله گرفتن یقه باله برای حداکثر سطح تماس.

ساخت لوله مسی.

کویل در کارخانه تحت فشار بالا آزمایش می شود تا از ساخت ضد نشتی اطمینان حاصل شود.

کل سیم پیچ برای تمیز کردن ساده در دسترس است.

بخاری کیس میل لنگ کمپرسور برای نصب در محیط کم.

کمپرسورهای اسکرول

Copeland کمپرسورهای Copeland برای ارائه کارآمدترین سیستم چیلر ممکن استفاده می شوند. چیلرهای Compa-Chill کمپرسورهای R-410a را به دلیل کاهش مصرف انرژی، لرزش کم، کاهش قطعات متحرک و مقاومت بالا در برابر بازگشت مبرد مایع، اعتبار می‌دهند. ۵ سال گارانتی کمپرسور استاندارد است.

پمپ های تامین

۱۰۰ اینچ TDH طراحی استاندارد است. پایه نصب شده بر روی فولاد ۱۴ گیج محکم برای از بین بردن لرزش، موتورهای TEFC آهن گریز از مرکز استاندارد هستند. برای گزینه پمپ دوگانه، یک پمپ چرخشی کوچکتر ۴۰-۶۰ اینچ TDH اضافه می شود تا از جریان مناسب آب از طریق اواپراتور برای از بین بردن یخ زدگی اواپراتور اطمینان حاصل شود. بسیاری از مشتریان این گزینه را برای امنیت بیشتر در این زمینه ترجیح می دهند.

مبدل‌های حرارتی صفحه لحیم‌شده SS

از فولاد ضد زنگ ۳۱۶SS برای اجازه حداکثر تبادل حرارت بین مبرد و آب استفاده می‌شود.

مخازن عایق

بندی شده واحدهای بسته بندی شده به صورت استاندارد با مخزن داخلی پلی پروپیلن عایق بندی شده برای ذخیره آب سرد عرضه می شوند. با گزینه پمپ دوگانه، مخزن معمولاً به حجم بیشتری ارتقا می یابد. برای تطبیق جریان اضافی در داخل و خارج.

شیرهای انبساط ترماستاتیک استاندارد TXV ، خشک کن فیلتر، شیشه بینایی
دارای ساختار پورت متعادلی هستند که آنها را برای کاربردهایی با طیف وسیعی از شرایط عملیاتی مناسب می کند. به ویژه برای فشار بالاتر مرتبط با R-410a با راندمان بالا طراحی شده است. فیلتر خشک کن و عینک دید در خط مایع برای امنیت بیشتر و تعمیر و نگهداری ساده نصب شده است.

برخی از مزایای چیلر Whaley

بازده انرژی

R-410a کارآمدتر از سیستم های R-22 قبلی است، زیرا فشارهای بالاتر سیستم های R-410a باعث می شود جریان جرم مبرد بیشتری از طریق TXV انجام شود. تجزیه و تحلیل آزمایشگاهی و آزمایش نشان داده است که R410A اجازه انتقال حرارت بالاتر از R22 را می دهد و در نتیجه عملکرد کارآمدتری دارد. بنابراین انتخاب یک چیلر Whaley با R410A نه تنها از نظر زیست محیطی منطقی است، بلکه از نظر اقتصادی نیز منطقی است.

کنترل‌های ساده‌شده برابر است با قیمت ساده‌شده کنترل‌های دما دیجیتال با عملکرد آسان نقطه تنظیم و عملکرد تفاضل دما مورد استفاده قرار می‌گیرند. کنترل کننده نشانگر و کنترل دقیق دما را ارائه می دهد. دما از خروجی آب اواپراتور حس می شود.

در اندازه گیری فارنهایت یا سانتیگراد موجود است. سیستم کنترل ریزپردازنده به عنوان گزینه موجود است.ایمنی سیستم چیلر سوئیچ فشار پایین قابل تنظیم، سوئیچ فشار بالا ثابت و کلید چرخشی فن فشار سر همگی در سیستم‌های چیلر WPI استفاده می‌شوند که ایمنی اجزای سیستم را همیشه تضمین می‌کنند.

امنیت اواپراتور اختصاص یک پمپ گردش چیلر علاوه بر پمپ منبع تغذیه، جریان مناسب را از طریق اواپراتور در همه زمان ها تضمین می کند. این کار خطر یخ زدن اواپراتور و آسیب رساندن به سایر اجزای کلیدی سیستم شما را از بین می برد.

پشتیبانی فنی ۲۴/۷ عوامل پشتیبانی فنی ما به صورت ۲۴ ساعته در دسترس هستند تا در شرایط سرمایش اضطراری به شما کمک کنند.

این مقاله چقدر برای شما مفید بود؟
[کل: ۰ میانگین: ۰]

اشتراک گذاری در

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 − 15 =

خدمات اکستراکول