شرکت اکستراکول سال ۱۳۹۰ تاسیس شد. 

گروه صنعتی اکستراکول طیف وسیعی از انواع سردخانه های صنعتی مورد استفاد در صنایع غذایی،دارویی ،شیمیایی، متناسب با ابعاد درخواستی و بودجه شما را منطبق با استانداردهای به روز شده صنعت تبرید و در نظر گرفتن مصرف بهینه انرژی به وسیله تیم مهندسی متخصص و با تجربه طراحی کرده و به شیوه کاملا دقیق در سریع ترین زمان ممکن به اجرا درمی آورد.

بهره برداری از سردخانه و مانیتورینگ آن به اپراتورهای شما آموزش داده می‌شود و تا آخرین مراحل چیدمان و بارگذاری محصول در کنار شما خواهیم بود.

خدمات و سرویسهای بعد از نصب عمدتا مهترین وظیفه گروه می‌باشد که با حساسیت بسیار بالا جزء اصلی ترین دقدقه ما در راستای رضایت مشتریان و سر فصلی از خط و مشی گروه صنعتی اکستراکول در طول این سالها بوده به امید رضایت و ماندگاری نامی نکو در یاد شما که به ما اعتماد کرده اید.

خدمت رسانی با کیفیت
چرا اکستراکول

اصلی‌ترین ارزش‌های کاری ما “ارائه خدمات و محصولات باکیفیت”، “صداقت” و “قابل اعتماد بودن” بوده است.

ما همیشه تمام تلاشمان را برای حفظ این ارزش‌ها کرده‌ایم و اهداف بلند و اعتبار حرفه‌ای خود را بر جزئیات کم‌اهمیت‌تر اولویت داده‌ایم. این نگاه به ما کمک کرده تا در طول ۴ سال و نیم که از شروع کارمان گذشته است بتوانیم به بیش از یک هزار واحد صنعتی محصولات و خدمات خود را عرضه نماییم.

تضمین کیفیت

کیفیت بالای محصولات ما

سرعت بالای اجرا

در کمترین زمان ممکن سفارشات شما اجرا میشوند.

پشتیبانی

پشتیبانی محصولات ارائه شده

تضمین قیمت

قیمت مناسب وتضمینی

خدمات ما

آیس بانک

آیس بانک

مکانیزمی است نسبتاً جدید به منظور بهینه سازی مصرف انرژی که در تهویه مطبوع و برودت صنعتی، در کنار چیلر تراکمی به منظور کاهش مصرف برق مورد بهره برداری قرار می گیرد.
مشاهده خدمات

سرد خانه

سرد خانه

فضای بسته و محصور شده‌ای که دما و رطوبت آن به صورت مستمر کنترل می‌شود و از آن جهت انجماد و نگهداری مواد مختلفی از جمله: غذایی و تجهیزات الکترونیکی، پزشکی و شیمیایی استفاده می‌شود.
مشاهده خدمات

چیلر

چیلر

به ماشینی اطلاق می شود که از طریق یک سیکل ترمودینامیکی ، گرما را از جریان سیال مشخصی دفع میکند. سپس بواسطه گردش درون یک مبدل حرارتی، جهت خنک کاری آب مورد استفاده قرار می گیرد.
مشاهده خدمات