سردخانه مواد غذایی

سردخانه های مورد استفاده در فرایند تولید و نگهداری مواد غذایی:
مواد غذایی از مرحله تولید و بعد از آن حمل و در نهایت توزیع و مصرف نیازمند سردخانه هایی جهت حفظ ارزش غذایی و کیفیت و مهم‌ترین از آن جلوگیری از فساد می‌باشد.

تغییرات در صنعت تولید مواد غذایی با افزایش استانداردهای ایمنی مواد غذایی و پایداری فرآیند همراه با افزایش تقاضا برای غذاهای آماده یا محصولات منجمد انجام می شود. با تخصص جامع در سرخانه صنعتی، ما راه حل ها و خدماتی را ارائه می دهیم که کل چرخه حیات گیاه را در بر می گیرد.

Asset 10

ما یک راه حل کامل برای نانوایان داریم. علاوه بر خنک‌سازی و خنک‌سازی سنتی برای مواد تشکیل دهنده و محیط تولید، ما همچنین با راه‌حل‌های لجستیکی انجماد و تحویل هوشمند و پایدار، به ظهور محصولات نیمه‌تمام یا پخته‌شده نیز می‌پردازیم.

 
Asset 11

از کشتارگاه و کارخانه فرآوری گوشت از طریق توزیع تا مصرف کننده نهایی، راه حل های ما به افزایش بهره وری فرآیند، کاهش ورودی های انرژی و بازیابی انرژی زباله کمک می کند. چه نیاز به مدیریت بهتر کاهش وزن در فرآیند سرد کردن داشته باشید یا کارخانه خود را برای رعایت مقررات سختگیرانه‌تر HACCP ارتقا دهید.

Asset 13

به لطف راه حل های سردخانه صنعتی، میوه و سبزیجات از بازار منطقه ای و فصلی به تجارت در مقیاس جهانی تبدیل شده اند. سهم بازار خود را با راه حل های مهندسی سفارشی یا کلید در دست ما برای برداشت و توزیع محصولات خوشمزه تر افزایش دهید.

 
Asset 12

ما تخصص در محلول های سردخانه و گرمایش برای انواع محصولات شیر ​​مایع، پودری و تخمیری ارائه می دهیم. چه نیاز به کاهش هزینه های ورودی انرژی خود داشته باشید یا الزامات زیست محیطی یا قانونی جدید را رعایت کنید، کارشناسان لبنیات ما آماده کمک هستند.

جهت دریافت مشاوره تخصصی و رایگان می‌توانید با شماره‌ی زیر با تماس بگیرید. 

فرم در خواست مشاوره

    این مقاله چقدر برای شما مفید بود؟
    [کل: ۲ میانگین: ۳]

    دیدگاهتان را بنویسید

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

    8 + 6 =